Rockové chrlení a letní kino!!!

28. července 2016 v 16:54 | Aequilibrium |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

tento víkend bude úplně boží!!! Včera nám volal pořadatel festivalu Rockové chrlení, že jim pro nemoc zpěváka odřekla svou účast kapela Filthyminds, takže jestli bysme to nechtěli vzít místo nich. Takovou nabídku nelze odmítnout!! :-) Navíc když kapely na festivalu začínají hrát už od 12:00 a my jsme dostali krásný hrací čas od 20:00 - krásný i proto, že společně můžeme během koncertu pozorovat západ slunce. :-) Takže v sobotu 30.7.2016 Vás od 20:00 očekáváme před podiem v Brně Chrlicích u tenisových kurtů. :-) A aby to nebylo kapele Filthyminds líto, tak slibuju, že koncert na Rockovém Chrlení odehraju v tričku, které jsem si od nich před asi třemi lety koupil na koncertě v Bučovicích. :-) Takže i Filthyminds tak trochu budou na pódiu. :-)

Za zmínku stojí i kapely, po boku kterých zahrajeme na Rockovém Chrlení - Hazydecay, Ten Sticks, The Unholy Ones, Fatality, Arch of Hell, Eponine, Witch Hammer, Plattaris, Wolfarian, Dark Seal a Watch This. Jak je vidět, na festivalu vystoupí spousta zajímavých a na české poměry i známých kapel, takže se máte určitě na co těšit!

Dále připomínáme, že o den později v neděli 31.7.2016 hrajeme v Hodoníně na Masarykově náměstí u příležitosti zahájení hodonínského letního kina. Jak jsme psali již před pár dny, náš koncert bude takovým zahřívacím kolem před promítáním filmu "Zbraň plná drog", který režíroval náš frontman Staňa a zahrál si tam hlavní roli. :-) Zahrál si tam i náš kytarista Jura a ve filmu jsou rovněž použity skladby naší kapely. Takže i tentokráte ve 20:00 Vás čekáme před podiem na Masarykově náměstí v Hodoníně. Film se bude promítat od 21:30 - určitě zůstaňte!!! :-)

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama