Neklid v Hrsti

20. července 2016 v 16:10 | Aequilibrium
Ahoj Rovnovážníci,

po dvouměsíční odmlce se Vám opět ozýváme. J Dělo se a bude se dít spoustu zajímavých věcí, o kterých byste měli vědět a které nám způsobují neklid v našich hrstích. :-)

S radostí Vám oznamujeme, že jsme zveřejnili novou skladbu s názvem "Neklid v Hrsti". O čem skladba je, určitě záhy pochopíte, jakmile si pozorně poslechnete text. J Tato skladba je vyjma krátké thrashové vsuvky oproti ostatním našim skladbám trochu pomalejší, to jí ale rozhodně neubírá na tvrdosti! J Věříme, že se Vám bude líbit, protože nám se líbí moc a určitě jí od nás budete slýchávat na koncertech. :-)


A tím se dostáváme k dalšímu bodu - již pozítří (tedy 22.7.2016) zahrajeme v R-klubu v Chrudimi! Náš fanoušek Klobi slaví krásné čtyřicátiny a rozhodl se je oslavit uspořádáním koncertu, na kterém krom nás zahrají ještě hodonínští kolegové Like Fool a dále kapely Nšoči, Pavilon 9 a Chocolate Jesus. Klobimu samozřejmě z celého srdce gratulujeme k životnímu jubileu (přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a propařených koncertů!!!) a taky se moc těšíme na koncert, na kterém bychom měli přijít na řadu zhruba po osmé hodině večerní. J Akce začíná nezvykle již v 16:00 hodin, tak neváhejte a přijďte za symbolických 30 Kč strávit odpoledne a dlouhou noc s Klobim a dalšími. ;-)


Náš další koncert bude taky tak trochu nezvyklý. Zahrajeme sice v našem rodném Hodoníně, ale koncert se bude konat v neděli 31.7.2016 na Masarykově náměstí a ještě k tomu v rámci každoročního hodonínského promítání letního kina! :_) Ti, kdo to ještě nevíte, tak byste měli vědět, že náš zpěvák a kytarista Staňa před časem režíroval akční film "Zbraň plná drog", ve kterém rovněž ztvárnil hlavni roli. :-) Ve filmu si taky zahrál náš druhý kytarista Jura a ve filmu jsou rovněž použity písně naší kapely. :-) A právě před promítáním filmu "Zbraň plná drog" si můžete užít náš set, který začíná ve 20:00. Film pak bude promítán od 21:30. ;-)

Ať už v Chrudimi anebo v Hodoníně - všude se na Vás těšíme! :-) A na závěr malý vzkaz pro uživatele, který si říká O´CHMELKA - to, že se Ti nelíbíme, nás vůbec nesere! Jen nás zaráží, že máš natolik dokonalý hudební vkus, že poznáš, kterou kapelu navštěvují fanoušci na jejich stránkách skutečně a která kapela si údaje o návštěvnosti cucá z prstu. Tak abys věděl - nemáme zapotřebí a ani nemáme čas na to, abychom si honili ego podvodama s IP adresama. Máme svých vlastních problémů dost. Naše album "Moderní otroci" z roku 2013 se těšilo velké popularitě a doufáme, že našimi dalšími počiny navážeme na úspěch zatím posledního CD.

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama