Červenec 2016

AEQUILIBRIUM - 10 LET HNĚVU + LETNÍ FILMOVÉ KINO

31. července 2016 v 17:31 | Aequilibrium |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

1.ČERVENCE 2016 jsme oslavili 10 let své existence
a dnes ve 20:00 si to oficiálně užijeme na LETNÍM FILMOVÉM KINĚ v Hodoníně na Masarykově náměstí.


Hned po skončení našeho setu se můžete těšit na amatérský film ZBRAŃ PLNÁ DROG,
který začíná ve 21:30. Uvidíte v něm některé z nás, uslyšíte některé skladby od nás.


Těšíme se dneska na Vás!!!

AEQUILIBRIUM

Rockové chrlení a letní kino!!!

28. července 2016 v 16:54 | Aequilibrium |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

tento víkend bude úplně boží!!! Včera nám volal pořadatel festivalu Rockové chrlení, že jim pro nemoc zpěváka odřekla svou účast kapela Filthyminds, takže jestli bysme to nechtěli vzít místo nich. Takovou nabídku nelze odmítnout!! :-) Navíc když kapely na festivalu začínají hrát už od 12:00 a my jsme dostali krásný hrací čas od 20:00 - krásný i proto, že společně můžeme během koncertu pozorovat západ slunce. :-) Takže v sobotu 30.7.2016 Vás od 20:00 očekáváme před podiem v Brně Chrlicích u tenisových kurtů. :-) A aby to nebylo kapele Filthyminds líto, tak slibuju, že koncert na Rockovém Chrlení odehraju v tričku, které jsem si od nich před asi třemi lety koupil na koncertě v Bučovicích. :-) Takže i Filthyminds tak trochu budou na pódiu. :-)

Za zmínku stojí i kapely, po boku kterých zahrajeme na Rockovém Chrlení - Hazydecay, Ten Sticks, The Unholy Ones, Fatality, Arch of Hell, Eponine, Witch Hammer, Plattaris, Wolfarian, Dark Seal a Watch This. Jak je vidět, na festivalu vystoupí spousta zajímavých a na české poměry i známých kapel, takže se máte určitě na co těšit!

Dále připomínáme, že o den později v neděli 31.7.2016 hrajeme v Hodoníně na Masarykově náměstí u příležitosti zahájení hodonínského letního kina. Jak jsme psali již před pár dny, náš koncert bude takovým zahřívacím kolem před promítáním filmu "Zbraň plná drog", který režíroval náš frontman Staňa a zahrál si tam hlavní roli. :-) Zahrál si tam i náš kytarista Jura a ve filmu jsou rovněž použity skladby naší kapely. Takže i tentokráte ve 20:00 Vás čekáme před podiem na Masarykově náměstí v Hodoníně. Film se bude promítat od 21:30 - určitě zůstaňte!!! :-)

Aequilibrium

Neklid v Hrsti

20. července 2016 v 16:10 | Aequilibrium
Ahoj Rovnovážníci,

po dvouměsíční odmlce se Vám opět ozýváme. J Dělo se a bude se dít spoustu zajímavých věcí, o kterých byste měli vědět a které nám způsobují neklid v našich hrstích. :-)

S radostí Vám oznamujeme, že jsme zveřejnili novou skladbu s názvem "Neklid v Hrsti". O čem skladba je, určitě záhy pochopíte, jakmile si pozorně poslechnete text. J Tato skladba je vyjma krátké thrashové vsuvky oproti ostatním našim skladbám trochu pomalejší, to jí ale rozhodně neubírá na tvrdosti! J Věříme, že se Vám bude líbit, protože nám se líbí moc a určitě jí od nás budete slýchávat na koncertech. :-)


A tím se dostáváme k dalšímu bodu - již pozítří (tedy 22.7.2016) zahrajeme v R-klubu v Chrudimi! Náš fanoušek Klobi slaví krásné čtyřicátiny a rozhodl se je oslavit uspořádáním koncertu, na kterém krom nás zahrají ještě hodonínští kolegové Like Fool a dále kapely Nšoči, Pavilon 9 a Chocolate Jesus. Klobimu samozřejmě z celého srdce gratulujeme k životnímu jubileu (přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a propařených koncertů!!!) a taky se moc těšíme na koncert, na kterém bychom měli přijít na řadu zhruba po osmé hodině večerní. J Akce začíná nezvykle již v 16:00 hodin, tak neváhejte a přijďte za symbolických 30 Kč strávit odpoledne a dlouhou noc s Klobim a dalšími. ;-)


Náš další koncert bude taky tak trochu nezvyklý. Zahrajeme sice v našem rodném Hodoníně, ale koncert se bude konat v neděli 31.7.2016 na Masarykově náměstí a ještě k tomu v rámci každoročního hodonínského promítání letního kina! :_) Ti, kdo to ještě nevíte, tak byste měli vědět, že náš zpěvák a kytarista Staňa před časem režíroval akční film "Zbraň plná drog", ve kterém rovněž ztvárnil hlavni roli. :-) Ve filmu si taky zahrál náš druhý kytarista Jura a ve filmu jsou rovněž použity písně naší kapely. :-) A právě před promítáním filmu "Zbraň plná drog" si můžete užít náš set, který začíná ve 20:00. Film pak bude promítán od 21:30. ;-)

Ať už v Chrudimi anebo v Hodoníně - všude se na Vás těšíme! :-) A na závěr malý vzkaz pro uživatele, který si říká O´CHMELKA - to, že se Ti nelíbíme, nás vůbec nesere! Jen nás zaráží, že máš natolik dokonalý hudební vkus, že poznáš, kterou kapelu navštěvují fanoušci na jejich stránkách skutečně a která kapela si údaje o návštěvnosti cucá z prstu. Tak abys věděl - nemáme zapotřebí a ani nemáme čas na to, abychom si honili ego podvodama s IP adresama. Máme svých vlastních problémů dost. Naše album "Moderní otroci" z roku 2013 se těšilo velké popularitě a doufáme, že našimi dalšími počiny navážeme na úspěch zatím posledního CD.

Aequilibrium