Únor 2016

20.2.2016 - Skalica = první hraní mimo ČR!!!

8. února 2016 v 17:59 | Aequilibrium |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,
už jsme se Vám nějakou dobu neozvali, tak to nyní chceme napravit. Od loňského prosince jsme byli mimo hru, protože náš zpěvák neměl funkční aparát, díky čemuž jsme museli bohužel zrušit plánované vystoupení ve Vacenovicích a odmítnout nabídku zahrát v Šal'e (nedaleko Dunajské Stredy). Obzvlášť nás zamrzelo odmítnutí nabídky ze sousedního Slovenska, protože kapela Aequilibrium ještě nikdy nehrála mimo Českou republiku!!!
Naštěstí jsme velice brzy dostali šanci tento nedostatek napravit, když jsme byli osloveni nabídkou vystoupení v nedaleké Skalici. Byť Staňův aparát ještě stále není v pořádku, rozhodli jsme se, že nemůžeme dále stagnovat a díky přátelské výpomoci ze strany československé punkové kapely Barikády z popelnic (moc děkujeme!!!) můžeme zase zkoušet a koncertovat. Proto jsme na nabídku koncertu ve Skalici kývli. Emotikona smile
Koncert se bude odehrávat 20.2.2016 v klubu Orlovňa a společně s námi ještě vystoupí místní kapela Anina vrána a bratislavský revival legendární kapely Death. Náš set má přijít po kapele Anina vrána v cca 22:00. Vzhledem k tomu, že toto bude náš první koncert mimo území ČR, chtěli bysme poprosit všechny Rovnovážníky žijící za východní hranicí České republiky, ať přijdou udělat do Orlovni pořádný kotel!!!
Aequilibrium