Prosinec 2015

Ve Vacenovicích bohužel nezahrajeme :-(

16. prosince 2015 v 16:31 | Aequilibrium
Ahoj Rovnovážníci,

jeden z našich členů nemá momentálně funkční aparát, tudíž nejsme schopni ve Vacenovicích zahrát. Je nám to moc líto. Když nepojedete podpořit nás, tak podpořte alespoň ostatní kapely, co na Rockové Maškarádě zahrají. ;-)

Aequilibrium

Info k prosincovému hraní + nová skladba Spoutaná!!!

1. prosince 2015 v 17:28 | Aequilibrium |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

v ulicích po celé České republice se postupně rozsvěcují vánoční stromy, což naznačuje, že se nezadržitelně přibližuje poslední měsíc roku 2015, tedy prosinec. A právě v prosinci nás čekají zřejmě poslední dva koncerty tohoto roku. Ten první se uskuteční v sobotu 12.12.2015 v Kafé Piksla v Břeclavi. Je to koncert na podporu psího útulku v Šaštíne a kromě nás zde zahrají punkáči Zlá Krev z Otrokovic a Punk Cavalry z Petrova, slovenská úderka Rozpor a hodonínští HC veterání Like Fool. Naše kytary a bicí nástroje se rozezní někdy před půlnocí. :-)

Na Štěpána (26.12.2015) zahrajeme na Rockové maškarádě, která se bude konat v kulturním domě ve Vacenovicích. Akce má začít v 18:00 a naše maličkost má zahrát jako druhá v pořadí, čili odhadujeme tak něco málo po 19:00. Přesně v tuto dobu očekáváme, že vacenovští pařmeni a místní krásky společně s námi zboří sál. :-) Večer bude multižánrový, neboť se můžete těšit dále na kapely Potkání Sezóna, The Cellars, Na Všechny 4 a Lucie Revival. :-)

Pokud se někdo z Vás těšil na další z nových skladeb, tak mu tímto plníme přání. :-) V playlistu je zařazena další skladba z připravovaného EP s názvem "Spoutaná". O čem skladba je, asi nemá smysl říkat, neboť to sami pochopíte. Jednu zajímavost však přece jen uvedeme - text k této skladbě napsal náš bývalý basák Komi, za což mu moc děkujeme!!! Tentokrát nepřipojujeme rodičovské varování. :-)

Ať už v Břeclavi nebo ve Vacenovicích - těšíme se na Vás! :-)

Aequilibrium