Řežba na Melodce + nová skladba "Král vrstev"!!!

14. listopadu 2015 v 15:55 | AEQUILIBRIUM
Ahoj Rovnovážníci,

včera jsme si mimořádně užili koncert v Brně na Melodce, neboť i přes koncert legendárních Cradle of Filth na Flédě jste dorazili v opravdu hojném počtu a co hlavně - ten kotel pod podiem byl úplně neskutečný!!! Děkujeme Ivoně za pozvání, panu zvukaři za skvěle odvedenou práci a kapele Plattaris za půjčení kytarového reproboxu.

Mimochodem včera na Melodce jsme slíbili, že dnes přidáme do playlistu nový song a taky tak činíme!!! I když jsme se rozprchli do různých koutů Moravy, tak se stále snažíme na sobě makat a vzhledem k tomu, že příští rok oslavíme 10 let existence, chceme k tomuto našemu jubileu vydat EP o 4 až 5 skladbách. Pro zajímavost uvádíme, že nahráváme u našeho basáka Timmyho v jeho Annoying Dust studios. :-) Timmy již na nahrávkách jeho domovské kapely prokázal velký talent a pořád se zlepšuje!!! Posuďte sami. :-)

Součástí plánovaného EP bude i skladba "Král vrstev", kterou Vám dneska představujeme. :-) Song je o tom, že mezi námi se vyskytují lidé, kteří nevidí dál než na špičku svého nosu a mají pocit, že evropská společnost funguje na "kastovním principu", přičemž jsou to právě oni, kteří by měli mít oči sklopené k zemi, protože kdyby nebylo protekce, nedošlo by ani k zařazení těchto lidí na vesměs zbytečná místa. A jaké z toho plyne ponaučení? Pokud se nad Vámi bude někdo povyšovat, tak je třeba ukázat, že lidé jsou (nebo resp. mají být) vůči sobě již dávno rovnovážní! :-) Závěrem přidáváme rodičovské varování - skladba je hodně upřímná, emočně vypjatá a osobní, tudíž její text se neobešel bez vulgárních výrazů. :-)

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama