Poděkování + Brno (Melodka, 13.11.2015)

4. listopadu 2015 v 16:25 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,
včerejší Aequilibrium fest se především díky Vám neskutečně vydařil!!! Chceme tímto poděkovat všem cca 60 platícím, kteří pod podiem vytvářeli fakt pěkný kotel! Všechny námi pozvané kapely byly suprové a myslíme si, že jste je podporovali zaslouženě. :-)

Tímto dále děkujeme všem kapelám, že se podíleli na této již tradiční hodonínské party a předvedli se opravdu v tom nejlepším světle!!! Speciálně chci poděkovat kapele Morthys, která mi umožnila si s nimi střihnout na bicí pecku "Where the sun does not shine". Dále chceme poděkovat Danymu Gregorovičovi za poskytnutí prostor Clubu Nautilus a zvukařský servis poskytnutý kapelám, který rovněž obstáraval Michal Kapec, kterému taky samozřejmě děkujeme. :-) Já speciálně chci poděkovat slečně z trafiky v Albert Hypermarketu, která mi rozměnila 1 000 Kč na dvacetikoruny a desetikoruny. :-D Inu, vstupné 70 Kč má pro fanoušky své výhody, ale pro lidi u vstupu, kteří mají vracet do této částky je to horší. :-D

A nyní k budoucnosti - zanedlouho nás čeká koncert v brněnské Melodce!!! Konkrétně to bude 13.11.2015. Společně s nám tam ještě zahrají Pro-Fest, Plattaris a bučovická legenda Forrest Jump!!! Hodně se těšíme!!! Na řadu máme přijít ve 22:10. Přijďte zapařit, protože rozhodně si takovou párty nemůžete nechat ujít!!

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama