Listopad 2015

Řežba na Melodce + nová skladba "Král vrstev"!!!

14. listopadu 2015 v 15:55 | AEQUILIBRIUM
Ahoj Rovnovážníci,

včera jsme si mimořádně užili koncert v Brně na Melodce, neboť i přes koncert legendárních Cradle of Filth na Flédě jste dorazili v opravdu hojném počtu a co hlavně - ten kotel pod podiem byl úplně neskutečný!!! Děkujeme Ivoně za pozvání, panu zvukaři za skvěle odvedenou práci a kapele Plattaris za půjčení kytarového reproboxu.

Mimochodem včera na Melodce jsme slíbili, že dnes přidáme do playlistu nový song a taky tak činíme!!! I když jsme se rozprchli do různých koutů Moravy, tak se stále snažíme na sobě makat a vzhledem k tomu, že příští rok oslavíme 10 let existence, chceme k tomuto našemu jubileu vydat EP o 4 až 5 skladbách. Pro zajímavost uvádíme, že nahráváme u našeho basáka Timmyho v jeho Annoying Dust studios. :-) Timmy již na nahrávkách jeho domovské kapely prokázal velký talent a pořád se zlepšuje!!! Posuďte sami. :-)

Součástí plánovaného EP bude i skladba "Král vrstev", kterou Vám dneska představujeme. :-) Song je o tom, že mezi námi se vyskytují lidé, kteří nevidí dál než na špičku svého nosu a mají pocit, že evropská společnost funguje na "kastovním principu", přičemž jsou to právě oni, kteří by měli mít oči sklopené k zemi, protože kdyby nebylo protekce, nedošlo by ani k zařazení těchto lidí na vesměs zbytečná místa. A jaké z toho plyne ponaučení? Pokud se nad Vámi bude někdo povyšovat, tak je třeba ukázat, že lidé jsou (nebo resp. mají být) vůči sobě již dávno rovnovážní! :-) Závěrem přidáváme rodičovské varování - skladba je hodně upřímná, emočně vypjatá a osobní, tudíž její text se neobešel bez vulgárních výrazů. :-)

Aequilibrium

Foto z klubu Nautilus v Hodoníně 2015

13. listopadu 2015 v 22:43 | Lukáš
V galerii jsou ke shlédnutí fotečky z letošního podzimního koncertu skupiny Aequilibrium v klubu Nautilus v Hodoníně :-)
Poděkování + Brno (Melodka, 13.11.2015)

4. listopadu 2015 v 16:25 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,
včerejší Aequilibrium fest se především díky Vám neskutečně vydařil!!! Chceme tímto poděkovat všem cca 60 platícím, kteří pod podiem vytvářeli fakt pěkný kotel! Všechny námi pozvané kapely byly suprové a myslíme si, že jste je podporovali zaslouženě. :-)

Tímto dále děkujeme všem kapelám, že se podíleli na této již tradiční hodonínské party a předvedli se opravdu v tom nejlepším světle!!! Speciálně chci poděkovat kapele Morthys, která mi umožnila si s nimi střihnout na bicí pecku "Where the sun does not shine". Dále chceme poděkovat Danymu Gregorovičovi za poskytnutí prostor Clubu Nautilus a zvukařský servis poskytnutý kapelám, který rovněž obstáraval Michal Kapec, kterému taky samozřejmě děkujeme. :-) Já speciálně chci poděkovat slečně z trafiky v Albert Hypermarketu, která mi rozměnila 1 000 Kč na dvacetikoruny a desetikoruny. :-D Inu, vstupné 70 Kč má pro fanoušky své výhody, ale pro lidi u vstupu, kteří mají vracet do této částky je to horší. :-D

A nyní k budoucnosti - zanedlouho nás čeká koncert v brněnské Melodce!!! Konkrétně to bude 13.11.2015. Společně s nám tam ještě zahrají Pro-Fest, Plattaris a bučovická legenda Forrest Jump!!! Hodně se těšíme!!! Na řadu máme přijít ve 22:10. Přijďte zapařit, protože rozhodně si takovou párty nemůžete nechat ujít!!

Aequilibrium