Aequilibrium fest Strážnice Green bar (23.5.2015)

18. května 2015 v 18:10 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty


Ahoj Rovnovážníci,
letos vůbec poprvé jsme se rozhodli uspořádat Aequilibrium fest i mimo náš rodný Hodonín!!! Jako místo konání tohoto výjimečného Aequilibrium festu jsme si vybrali Green bar ve Strážnici. Velmi se nám v tomto klubu líbí a v minulém roce jsme v něm zažili spoustu super zážitků, takže výběr klubu byl pro nás víceméně jasný. :-)

Těžší to bylo s výběrem kapel pro tuto mimořádnou akci. Nakonec jsme pro Vás nachystali celkem slušnou nálož kapel. :-) Akce začíná v sobotu 23.5.2015 ve 20:00, přičemž zhruba o půl hodiny později spustí svůj set pražští Kruton, kteří nedávno pokřtili své CD s prostým názvem "3". :-) Po nich nastoupí ve 21:30 ostravští death thrasheři Nahum, kteří v současné době pracují na novém materiálu a je dost možné, že Vám z něj i něco i zahrají. :-) Nutno dodat, že tato kapela má svojí hodonínskou stopu, neboť nedávno se ke kapele přidal mladý a hlavně talentovaný kytarista Michal Kapec, kterého si možná někteří z Vás pamatujete z dnes již bohužel rozpadlé hodonínské kapely Enrage.

Zhruba ve 22:30 přijde čas vyškovsko-bučovických metalcoristů Hard to believe, kteří nedávno nahráli CD "Zvrácená realita" a určitě si jeho obsah nenechají jen pro sebe. :) Pokud budete ještě schopní, můžete ve 23:30 očekávat tóny naší maličkosti, přičemž abychom nebyli pozadu, taktéž Vám zahrajeme nějaké novinky. :-) Ty nejotrlejší z Vás pak v 00:30 dorazí uherskohradištští grindeři Bolest bude větší. Po jejich setu snad jen doufejte, že se jejich název pro Vás nestane skutečností. :-D

Vstupné na strážnický Aequilibrium fest činí 80 Kč. Neváhejte a přijďte podpořit klubovou scénu, neboť se určitě máte na co těšit. A co hlavně - MY SE TĚŠÍME NA VÁS!!!

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama