Duben 2015

Info k sobotnímu hodonínskému Aequilibrium festu

27. dubna 2015 v 18:09 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

jak jistě víte, tuto sobotu 2.5.2015 se Vám ukážeme společně s dalšími kapelami v hodonínskému Clubu Nautilus. Očekáváme Váš příchod ve 20:00 s tím, že v níže uvedených časech budete pařit na vystupující kapely! :-)
Lineup je následující:

20:30 až 21:15 Renewal
21:30 až 22:15 Aequilibrium
22:30 až 23:15 Lick´n´Hide
23:30 až 00:15 Barikády z Popelnic

Vstupné na tuto vykutálenou akci činí 50 Kč. :-)
Moc se na Vás těšíme!
Aequilibrium


Vomit The Darkness vol.IV

8. dubna 2015 v 17:20 | Lukáš |  Proběhlé koncerty
Kapela Aequilibrium Vás zve na Vomit The Darkness vol. IV který se koná v sobotu 11.4.2015
v Hard Cafe Clubu v Karviné. Akce startuje v 18:00 a vstupné je 100,- Kč.

Dále na akci vystoupí:

Nahum - death thrash metal (Ostrava) - new album
DMC - death metal (Veselí nad Moravou)
Dissolution - death metal (Olomouc)
Adnihil - death metal (Třinec)
Apathy Again - hardcore thrash (Opava)

AKCE: od 18h do 20h RUM / ZELENÁ 0,5 dl jen za 15 Kč
každý "6" platící obdrží zdarma metalový kalendář 2015

Přijďte podpořit kapelky a tuto super akci svou návštěvou a poslechem tvorby vystupuijících kapel.Kde se Vám v nejbližší době představíme?

5. dubna 2015 v 11:52 | AEQUILIBRIUM
Ahoj Rovnovážníci,

nějakou dobu jsme Vám o sobě vůbec nedali vědět, ale v poslední době se události trochu rozhýbaly. :-) V prvé řadě Vám s radostí oznamujeme, že zápěstí našeho kytaristy je po zhruba měsíc a půl trvající léčbě v pořádku, takže už konečně můžeme naplno koncertovat!!! :-)

V nejbližší době se Vám představíme na třech koncertech. Už v sobotu 11.4.2015 nás můžete vidět v karvinském Hard Café, kde cca v 19:30 spustíme náš set v rámci akce Vomit the darkness vol. 4. Tato akce začíná trochu nezvykle již v 18:00. Určitě neváhejte přijít už na začátek, protože se Vám představí spoustu zajímavých kapel. Před naší maličkostí zahraje kapela Apathy Again, po nás to pak rozjedou nekompromisní kapely Nahum, DMC, Dissolution a AdNihil.

Květen letošního roku se ponese v duchu námi pořádaných Aequilibrium festů. První z nich se bude konat v hodonínském Clubu Nautilus, a to 2.5.2015! Na tomto Aequilibrium festu se Vám představí crossover metalová kapela Lick´n´Hide, jejíž koncert bude mít velmi zvláštní příchuť. Jednak se na tomto koncertu bude křtít jejich sedmipísňové demo "Hra skončila", které bylo nahráváno na přelomu let 2014 a 2015 v hodonínském studiu Paradox. Zároveň to bude poslední koncert kapely před zahájením úsporného režimu, protože členové kapely se naneštěstí rozletěli do různých koutů ČR, takže pokud jste ještě Lick´n´Hide neslyšeli, nyní to musíte napravit, protože pak už opravdu dlouho nebudete mít tu možnost! Další hodonínskou kapelou (teda alespoň podle místa zkušebny) budou bordel punkáči říkající si Barikády z popelnic. I ti v minulém roce natočili v hodonínském studiu Paradox CD o 9 skladbách. Za zmínku stojí i to, že se Vám ve všech třech vystupujících hodonínských kapelách představí nestárnoucí hodonínská rocková a hlavně uzdravená hvězda Jiří Šupa. :-) Posledním z řad vystupujících na tomto Aequilibrium festu budou luhačovičtí death metalisti Renewal, takže ti co mají rádi hudbu pro opravdové chlapy, si taky přijdou na své.

Druhý jarní Aequilibrium fest se bude konat dne 23.5.2015 ve strážnickém Green baru! I tento Aequilibrium fest se ponese v poměrně multižánrovém duchu, tak jako ten hodonínský. Zde se Vám kromě naší maličkosti představí pražští speed metalisti Kruton, ostravští death metalisti Nahum, uherskohradištští grindeří Bolest bude větší a vyškovští metalcoristi Hard to believe. :-)
Určitě přijďte na všechny tři koncerty! Moc se na Vás na všechny těšíme!

Aequilibrium