Bůh a svatý Václav věděli více než my – Aequilibrium fest 14.3.2015 v hodonínském Clubu Nautilus

25. února 2015 v 16:06 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

v poslední novince jsme uvedli, že máme v plánu uspořádat v letošním roce 2 koncerty, a to 23.5.2015 ve strážnickém Green baru a 31.10.2015 v hodonínském klubu Nautilus, a že jen Bůh a sv. Václav vědí, zda-li nebudeme pořádat ještě nějakou akci.


A právě Bůh se sv. Václavem zajisté věděli, že budeme pořádat akci i 14.3.2015 v hodonínském klubu Nautilus. :-) Přišli jsme k tomu jako slepí k houslím, protože tuto akci měla původně pořádat jiná kapela a my jsme byli v postavení hostů, ale protože tato kapela svou účast zrušila a my jsme se i přesto chtěli před domácím publikem předvést, vzali jsme organizační zodpovědnost na sebe.


A kdo se Vám na Aequilibrium festu kromě naší maličkosti představí? Hodonínskému publiku se představí ještě další tři kapely, z toho dvě hodonínské, tudíž určitě je na co se těšit. Představí se Vám crossover metalová kapela Lick´n´Hide, jejíž koncert bude mít velmi zvláštní příchuť. Jednak se na tomto koncertu bude křtít jejich sedmipísňové demo "Hra skončila", které bylo nahráváno na přelomu let 2014 a 2015 v hodonínském studiu Paradox. Zároveň to bude poslední koncert kapely před zahájením úsporného režimu, protože členové kapely se naneštěstí rozletěli do různých koutů ČR, takže pokud jste ještě Lick´n´Hide neslyšeli, nyní to musíte napravit, protože pak už opravdu dlouho nebudete mít tu možnost!


Další hodonínskou kapelou budou bordel punkáči říkající si Barikády z popelnic. I ti v minulém roce natočili v hodonínském studiu Paradox CD o 9 skladbách. Za zmínku stojí i to, že se Vám ve všech třech vystupujících hodonínských kapelách představí nestárnoucí hodonínská rocková hvězda Jiří Šupa, který při této speciální příležitosti oslaví již potřiadvacáté své 15. narozeniny. Posledním z řad vystupujících na tomto Aequilibrium festu budou luhačovičtí death metalisti Renewal, takže ti co mají rádi hudbu pro opravdové chlapy, si taky přijdou na své. ;-)


Budeme se na Vás těšit, protože bez kotle se nedá vařit, ani pařit. ;-)
Vaše Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama