Únor 2015

Bůh a svatý Václav věděli více než my – Aequilibrium fest 14.3.2015 v hodonínském Clubu Nautilus

25. února 2015 v 16:06 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

v poslední novince jsme uvedli, že máme v plánu uspořádat v letošním roce 2 koncerty, a to 23.5.2015 ve strážnickém Green baru a 31.10.2015 v hodonínském klubu Nautilus, a že jen Bůh a sv. Václav vědí, zda-li nebudeme pořádat ještě nějakou akci.


A právě Bůh se sv. Václavem zajisté věděli, že budeme pořádat akci i 14.3.2015 v hodonínském klubu Nautilus. :-) Přišli jsme k tomu jako slepí k houslím, protože tuto akci měla původně pořádat jiná kapela a my jsme byli v postavení hostů, ale protože tato kapela svou účast zrušila a my jsme se i přesto chtěli před domácím publikem předvést, vzali jsme organizační zodpovědnost na sebe.


A kdo se Vám na Aequilibrium festu kromě naší maličkosti představí? Hodonínskému publiku se představí ještě další tři kapely, z toho dvě hodonínské, tudíž určitě je na co se těšit. Představí se Vám crossover metalová kapela Lick´n´Hide, jejíž koncert bude mít velmi zvláštní příchuť. Jednak se na tomto koncertu bude křtít jejich sedmipísňové demo "Hra skončila", které bylo nahráváno na přelomu let 2014 a 2015 v hodonínském studiu Paradox. Zároveň to bude poslední koncert kapely před zahájením úsporného režimu, protože členové kapely se naneštěstí rozletěli do různých koutů ČR, takže pokud jste ještě Lick´n´Hide neslyšeli, nyní to musíte napravit, protože pak už opravdu dlouho nebudete mít tu možnost!


Další hodonínskou kapelou budou bordel punkáči říkající si Barikády z popelnic. I ti v minulém roce natočili v hodonínském studiu Paradox CD o 9 skladbách. Za zmínku stojí i to, že se Vám ve všech třech vystupujících hodonínských kapelách představí nestárnoucí hodonínská rocková hvězda Jiří Šupa, který při této speciální příležitosti oslaví již potřiadvacáté své 15. narozeniny. Posledním z řad vystupujících na tomto Aequilibrium festu budou luhačovičtí death metalisti Renewal, takže ti co mají rádi hudbu pro opravdové chlapy, si taky přijdou na své. ;-)


Budeme se na Vás těšit, protože bez kotle se nedá vařit, ani pařit. ;-)
Vaše Aequilibrium

Děkujeme Vám, Rovnovážníci!

4. února 2015 v 17:17 | AEQUILIBRIUM
Ahoj Rovnovážníci,

chceme Vám z celého srdce poděkovat za Vaši přízeň! Bandzone tým vydal nedávno žebříček Bandzone TOP 2014, přičemž jen díky Vám jsme dosáhli nádherných úspěchů! V kategorii Top 100 kapel jsme se umístili na neskutečném 19. místě z celkového počtu 38 038 interpretů registrovaných na BZ!!! A co víc - naše skladba Zkus mě vzkřísit se v kategorii Top 100 skladeb umístila na krásném 61. místě! Opravdu velice si vážíme toho, že jsme Vás ještě neomrzeli. :-)

A co děláme teď? S jistotou Vám můžeme říct, že rozhodně neleníme!!! Právě naopak - pracujeme na nových skladbách. V současné době máme hotové 4 skladby, z nichž už dvě jste mohli slyšet na koncertech. A samozřejmě pracujeme na dalších. :-) Co se týče nahrávání, tak to zatím v tomto roce neplánujeme, ale co není - může být. :-)

Co se týče koncertů, tak si můžete všimnout, že už i ty máme letos v plánu. :-) A můžeme též potěšit fanoušky z Nového Jičína a okolí, neboť ve dnech 19.6.2015 a 20.6.2015 se bude konat Deathnoise fest, na kterém se představí i naše maličkost. :-) Z koncertů bychom chtěli ještě vypíchnout skutečnost, že letos plánujeme pořádat dva Aequilibrium festy!!! Jeden se bude konat ve strážnickém Green baru (23.5.2015) a druhý se bude konat v hodonínském Clubu Nautilus (31.10.2015). A jen Bůh a Svatý Václav vědí, zda se nerozhodnem v roce 2015 uspořádat ještě jeden Aequilibrium fest. :-)

Jedna věc je však při nejmenším zarážející - naše kapela se asi nelíbí basákům/basačkám. :-( Zkoušíme a koncertujeme s Timmym z kapely Annoying Dust, za což mu moc děkujeme, ale je nutno si připomenout, že post hráče či hráčky na tlusté struny je stále volný!! Půjde do toho někdo z Vás?Aequilibrium