Neděle 21.12.2014 - Strážnice Green Bar s All Messed Up a Fasting Feast

7. prosince 2014 v 14:18 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

velmi si ceníme Vaší přízně, přičemž odměnou za Vámi projevenou přízeň by mohl pravděpodobně poslední koncert letošního roku. A věřte tomu, že to opravdu bude stát za to!!! Vystoupíme totiž ve strážnickém Green baru s francouzskými post hardcoristy All Messed Up a s uherskohradišťskou úderkou Fasting Feast. Celá tato paráda se uskuteční v neděli 21.12.2014, tedy na den přesně dva roky po údajném konci světa. :-)


Budeme moc rádi, když na tento koncert dorazíte v hojném počtu, tak jako v hojném počtu navštěvujete náš BZ profil a posloucháte naše skladby, čehož si moc vážíme, protože jen díky Vám víme, že to zkoušení, skládání skladeb, neustálý převoz aparátů a bicích, koncertování a nahrávání ve studiu jsou činnosti užitečné. :-)

Zároveň to vypadá, že letos to bude poprvé v historii kapely Aequilibrium, kdy kapela neodehrála ani jeden koncert ve svém rodném Hodoníně. Ale asi to tak mělo být, protože minulý rok těch koncertů v Hodoníně bylo 7, tedy pro změnu nejvíc koncertů v Hodoníně v historii kapely za kalendářní rok.

Proto vzkazujeme všem Hodoňákům a dalším fanouškům kapely z okolí Hodonína, že pokud se už společně nesetkáme v tomto roce, budeme se na Vás o to víc těšit v roce 2015!!! A můžeme prozradit, že již teď máme s Vámi domluvený sraz v Hodoníně - viz rubrika Koncerty. :-)

A taky vzkazujeme všem basákům (případně i holkám tlustostrunatkám), že pokud v roce 2014 neměli dost odvahy nám ukázat své dovednosti, tak v roce 2015 bude určitě ten pravý čas se nám ukázat!!! Seberte odvahu a vemte s sebou svůj nástroj a apec a ukažte nám co ve Vás je!

Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama