Prosinec 2014

Neděle 21.12.2014 - Strážnice Green Bar s All Messed Up a Fasting Feast

7. prosince 2014 v 14:18 | AEQUILIBRIUM |  Proběhlé koncerty
Ahoj Rovnovážníci,

velmi si ceníme Vaší přízně, přičemž odměnou za Vámi projevenou přízeň by mohl pravděpodobně poslední koncert letošního roku. A věřte tomu, že to opravdu bude stát za to!!! Vystoupíme totiž ve strážnickém Green baru s francouzskými post hardcoristy All Messed Up a s uherskohradišťskou úderkou Fasting Feast. Celá tato paráda se uskuteční v neděli 21.12.2014, tedy na den přesně dva roky po údajném konci světa. :-)


Budeme moc rádi, když na tento koncert dorazíte v hojném počtu, tak jako v hojném počtu navštěvujete náš BZ profil a posloucháte naše skladby, čehož si moc vážíme, protože jen díky Vám víme, že to zkoušení, skládání skladeb, neustálý převoz aparátů a bicích, koncertování a nahrávání ve studiu jsou činnosti užitečné. :-)

Zároveň to vypadá, že letos to bude poprvé v historii kapely Aequilibrium, kdy kapela neodehrála ani jeden koncert ve svém rodném Hodoníně. Ale asi to tak mělo být, protože minulý rok těch koncertů v Hodoníně bylo 7, tedy pro změnu nejvíc koncertů v Hodoníně v historii kapely za kalendářní rok.

Proto vzkazujeme všem Hodoňákům a dalším fanouškům kapely z okolí Hodonína, že pokud se už společně nesetkáme v tomto roce, budeme se na Vás o to víc těšit v roce 2015!!! A můžeme prozradit, že již teď máme s Vámi domluvený sraz v Hodoníně - viz rubrika Koncerty. :-)

A taky vzkazujeme všem basákům (případně i holkám tlustostrunatkám), že pokud v roce 2014 neměli dost odvahy nám ukázat své dovednosti, tak v roce 2015 bude určitě ten pravý čas se nám ukázat!!! Seberte odvahu a vemte s sebou svůj nástroj a apec a ukažte nám co ve Vás je!

Aequilibrium