Červenec 2014

Hledáme koncerty a basáka na stálo - máme dočasný záskok

8. července 2014 v 20:07 | AEQUILIBRIUM
Ahoj, věřte tomu nebo ne, ale oslovili jsme už 14 lidí (z toho dokonce i jednu dívku) zda by měli zájem hrát na basu v kapele Aequilibrium a bohužel neúspěšně. :-( Naštěstí jsme ale narazili na borce se jménem Tomáš "Timmy" Růžička, který na basu umí a bude nám nějakou dobu zaskakovat na basu abysme mohli zase hrát koncerty. :-) Timmyho můžete znát z hodonínské hard rockové kapely Annoying Dust, kde rovněž hraje na basu. ;)

Tímto vyzýváme všechny pořadatele, aby naši maličkost opět zařadili do svých hledáčků, protože v současné době jsme opět schopní koncertovat. ;-)

Zároveň musíme již poněkolikáte hlásit, že stále hledáme basáka!!! Timmy se chce naplno věnovat své domovské kapele Annoying Dust, tudíž chce s naší maličkostí působit jen dočasně. My jeho přání respektujeme a moc mu děkujeme za jeho ochotu! Stále však hledáme člověka, který by chtěl v naší maličkosti působit trvale!!!

Pokud Tě naše hudba zaujme, jsi správný konůpek a umíš do toho pořádně hrábnout, ozvi se nám a když si vzájemně padnem do oka, tak Ti na oplátku můžeme nabídnout:

- abnormálně přátelský kolektiv :-)

- tu nejkrásnější, největší, multifunkční (dá se v ní i jezdit na kole nebo na kolečkových bruslích) zkušebnu v ČR, která je hlídaná, ale nevytápěná :-)

- zkoušky dvakrát do týdne včetně několika piv po zkouškách - pokud jsi Straight Edge, tak určitě nealko pivem nepohrdneš ;-)

- občasné koncerty v klubech a taky i nějaké open air akce, což na jednu stranu znamená spousty zážitků z pódií, ale na druhou stranu taky tahání aparatury sem a tam a návratu nejdřív v 03:00 (nutno počítat i s teplotami pod bodem mrazu) :-)

- nahrávání ve studiu, což znamená na jednu stranu hodně cennou zkušenost, ale taky to, že si sáhneš hluboko do kapsy :-)

Máme za to, že taková nabídka se prostě nedá odmítnout! :-) Pojď do toho!!!

Aequilibrium