Komi odchází :-( + koncert na Vyosení + hledáme basáka!!!

12. května 2014 v 16:47 | AEQUILIBRIUM |  Bio
Po 3 letech od nás odchází náš basák Petr "Komi" Komrska. :-( Důvodem jeho odchodu je to, že už se mu těžko zkloubují dohromady pracovní povinnosti a kapelní radovánky. Bohužel se Komi rozhodl nejen skončit s kapelou, nýbrž i s hraním jako takovým celkově...

Komi, chceme Ti jen říct, že si KURVA MOC vážíme toho, cos za ty 3 roky Tvého působení v kapele Aequilibrium pro kapelu udělal!!! Když to vezmem jen namátkou, tak jsi:

- vypracoval několik plakátu námi pořádaných koncertů!!

- vymyslel motiv naší propagační plachty a společně se Staňou jste ji zaplatili!!

- herně, hlasově a finančně se podílel na nejúspějšnějším CD kapely Aequilibrium "Moderní Otroci" a vymyslel jsi grafický motiv alba!!

- vymyslel text k titulní skladbě "Moderní otroci" a k ještě jedné skladbě, kterou teď nacvičujem (Spoutaná)!!

- několikrát řídil na koncerty a hlavně z koncertů, když se Jura rozhodl, že chce chlastat (což není zrovna zřídka) :-D !!

- nespočetněkrát svolil k tomu, že Tě nabereme po dvanáctihodinové šichtě ve 20:30 z práce a pojedeme někam koncertovat

- byl jedním z těch 4 kluků na pódiu, který zažil tu nezapomenutelnou atmosféru při křtu CD "Moderní Otroci"

A určitě by se toho našlo ještě daleko víc, to je jen příkladmý výčet.. Přejeme Ti vše nejlepší do budoucnosti, ať už osobní i hudební (kdyby ses rozhodl do toho zase hrábnout!)!! Děkujeme Ti za ty nádherné 3 roky co jsme s Tebou prožili!!!

Ještě Vám chceme říct, že dne 16.5.2014 zahrajeme v Hodoníně v areálu veslařského klubu v rámci dvoudenního festivalu Vyosení! Akce bude v pátek probíhat od 18:00 do 22:00 a společně s námi vystoupí ještě kapely Annoying Dust, Nevers a Lick´n´Hide. Přesný čas vystoupení ještě upřesníme. ;-) Tento koncert (a nejspíš i koncert v Kněždubu) s námi dle dohody ještě odehraje Komi.

Tímto chceme zároveň oslovit všechny basáky, a možná to budeš právě Ty - pokud se Tobě, tlustostrunatče, líbí hardcore metal v podání kapely Aequilibrium, jsi správný konůpek a umíš do toho pořádně hrábnout, ozvi se nám a když si vzájemně padnem do oka, tak Ti na oplátku můžeme nabídnout:

- abnormálně přátelský kolektiv :-)

- tu nejkrásnější, největší, multifunkční (dá se v ní i jezdit na kole nebo na kolečkových bruslích) zkušebnu v ČR, která je hlídaná, ale nevytápěná :-)

- zkoušky dvakrát do týdne včetně několika piv po zkouškách - pokud jsi Straight Edge, tak určitě nealko pivem nepohrdneš ;-)

- občasné koncerty v klubech a taky i nějaké open air akce, což na jednu stranu znamená spousty zážitků z pódií, ale na druhou stranu taky tahání aparatury sem a tam a návratu nejdřív v 03:00 (nutno počítat i s teplotami pod bodem mrazu) :-)

- nahrávání ve studiu, což znamená na jednu stranu hodně cennou zkušenost, ale taky to, že si sáhneš hluboko do kapsy :-)

Máme za to, že taková nabídka se prostě nedá odmítnout! :-) Pojď do toho!!!
Aequilibrium
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama