Květen 2014

Koncert na Vyosení zrušen!!!

16. května 2014 v 19:24 | AEQUILIBRIUM
Ahoj, je nám to líto, ale vzhledem k povětrnostním podmínkám je koncert v rámci festivalu Vyosení zrušen. :-( Takže kdo jste chtěli jít dnes večer v Hodoníně na veslák, tak si vymyslete nějaký jiný program. ;-)


Zároveň připomínáme, že stále hledáme basáka!!!


AEQUILIBRIUM


P.S.: Je možné, že termín festivalu Vyosení se přesune na jiné datum, a že se tím pádem spolu uvidíme někdy příště. ;-)

Komi odchází :-( + koncert na Vyosení + hledáme basáka!!!

12. května 2014 v 16:47 | AEQUILIBRIUM |  Bio
Po 3 letech od nás odchází náš basák Petr "Komi" Komrska. :-( Důvodem jeho odchodu je to, že už se mu těžko zkloubují dohromady pracovní povinnosti a kapelní radovánky. Bohužel se Komi rozhodl nejen skončit s kapelou, nýbrž i s hraním jako takovým celkově...

Komi, chceme Ti jen říct, že si KURVA MOC vážíme toho, cos za ty 3 roky Tvého působení v kapele Aequilibrium pro kapelu udělal!!! Když to vezmem jen namátkou, tak jsi:

- vypracoval několik plakátu námi pořádaných koncertů!!

- vymyslel motiv naší propagační plachty a společně se Staňou jste ji zaplatili!!

- herně, hlasově a finančně se podílel na nejúspějšnějším CD kapely Aequilibrium "Moderní Otroci" a vymyslel jsi grafický motiv alba!!

- vymyslel text k titulní skladbě "Moderní otroci" a k ještě jedné skladbě, kterou teď nacvičujem (Spoutaná)!!

- několikrát řídil na koncerty a hlavně z koncertů, když se Jura rozhodl, že chce chlastat (což není zrovna zřídka) :-D !!

- nespočetněkrát svolil k tomu, že Tě nabereme po dvanáctihodinové šichtě ve 20:30 z práce a pojedeme někam koncertovat

- byl jedním z těch 4 kluků na pódiu, který zažil tu nezapomenutelnou atmosféru při křtu CD "Moderní Otroci"

A určitě by se toho našlo ještě daleko víc, to je jen příkladmý výčet.. Přejeme Ti vše nejlepší do budoucnosti, ať už osobní i hudební (kdyby ses rozhodl do toho zase hrábnout!)!! Děkujeme Ti za ty nádherné 3 roky co jsme s Tebou prožili!!!

Ještě Vám chceme říct, že dne 16.5.2014 zahrajeme v Hodoníně v areálu veslařského klubu v rámci dvoudenního festivalu Vyosení! Akce bude v pátek probíhat od 18:00 do 22:00 a společně s námi vystoupí ještě kapely Annoying Dust, Nevers a Lick´n´Hide. Přesný čas vystoupení ještě upřesníme. ;-) Tento koncert (a nejspíš i koncert v Kněždubu) s námi dle dohody ještě odehraje Komi.

Tímto chceme zároveň oslovit všechny basáky, a možná to budeš právě Ty - pokud se Tobě, tlustostrunatče, líbí hardcore metal v podání kapely Aequilibrium, jsi správný konůpek a umíš do toho pořádně hrábnout, ozvi se nám a když si vzájemně padnem do oka, tak Ti na oplátku můžeme nabídnout:

- abnormálně přátelský kolektiv :-)

- tu nejkrásnější, největší, multifunkční (dá se v ní i jezdit na kole nebo na kolečkových bruslích) zkušebnu v ČR, která je hlídaná, ale nevytápěná :-)

- zkoušky dvakrát do týdne včetně několika piv po zkouškách - pokud jsi Straight Edge, tak určitě nealko pivem nepohrdneš ;-)

- občasné koncerty v klubech a taky i nějaké open air akce, což na jednu stranu znamená spousty zážitků z pódií, ale na druhou stranu taky tahání aparatury sem a tam a návratu nejdřív v 03:00 (nutno počítat i s teplotami pod bodem mrazu) :-)

- nahrávání ve studiu, což znamená na jednu stranu hodně cennou zkušenost, ale taky to, že si sáhneš hluboko do kapsy :-)

Máme za to, že taková nabídka se prostě nedá odmítnout! :-) Pojď do toho!!!
Aequilibrium

Několik novinek

3. května 2014 v 12:40 | AEQUILIBRIUM
Ahoj, máme za sebou koncerty s kapelama Princess knocked out the gardener, Hard to say (obě Slovensko), Hydra (Itálie) a Blasted (Švýcarsko), které se konaly 13.4.2014 ve Strážnici v Green baru po boku bratří ze Slovenska a 27.4.2014 v Brně v klubu Boro po boku kapel Hydra a Blasted. Co dodat - oba koncerty byly pro nás velmi cennou zkušeností!

Ve Strážnici jsme symbolicky zakončili New Hope Tour a ve snaze vyrovnat se slovenským bratřím jsme se pořádně zapotili. :-) Nutno dodat, že i co Slovák, to muzikant. ;-) Obě slovenské kapely to patřičně rozjeli, když dokonce náš kytarista Jura si v kotli málem zlomil nos. :-D A pak jsme nastoupili my a soudím, že podle reakcí jsme snad taky nezklamali. :-) Děkujeme oběma kapelám za pozvání na tento koncert! Koncert jsme si náležitě užili, i když na akci bylo více lidí z kapel než platících...

V Brně jsme pro změnu celou akci začínali. Vzhledem k tomu, že i na této akci bylo více lidí z kapel než platících, vyzkoušeli jsme si kontakt s publikem v angličtině. :-) Po nás zahrála kapela Blasted, jejichž kytarista je opravdový mág každým coulem!!! Při vystoupení kapely Hydra jsme si pro změnu užili několik českošvýcarských circle pitů! :-) Děkujeme Rustymu z Black Cloud Picture za to, že nás pozval na tuto akci, a tím podruhé (když započítáme Strážnici) v historii umožnil kapele Aequilibrium dělat předskokana zahraničním hvězdám!!!
Rádi bychom Vás chtěli informovat o tom, že v pondělí 28.4.2014 jsme v Ostravě v rádiu Čas Rock natočili rozhovor, který se bude příští týden v sobotu (tedy 10.5.2014) vysílat v rámci pořadu "Kapela týdne" od 15:00 do 15:30. Bylo velkým štěstím, že se rozhovor předtáčel, protože naživo by nás asi nestačili pípat! :-D Všecko ale nakonec dobře dopadlo, a tak se v rozhovoru dozvíte něco málo o nás, o našem hudebním žánru, o CD Moderní otroci a o tom, co rádi pijeme. :-) V pořadu taky zazní 3 naše skladby. Děkujeme Hance Outratové za to, že byla ochotná s námi udělat rozhovor, a že nás za tím účelem pozvala do Ostravy. :-)

Na závěr bychom Vás rádi pozvali do Kněždubu, kde v pátek 20.6.2014 v areálu Olšiny zahrajem na tradičním open airu Kněždubské bigbítování. Společně s námi zahrají také Step to the crowd kde hraje pořadatel brněnského koncertu Rusty, naše spřízeněná kapela A.T.E.O.R., Vysoké napětí, White Cube a strážničtí masteři ze Shadow Area!!! Neváhejte a přijďte! Snad letos vyjde počasí. :-)

Aequilibrium