Duben 2014

Koncert ve Strážnici

6. dubna 2014 v 15:12 | Lukáš |  Proběhlé koncerty
Druhý dubnový víkend roku 2014 bude ve Strážnici v Green Baru zakončen řízným metalem!

Nenechejte si to ujít! Zahrají:

PRINCESS KNOCKED OUT THE GARDENER (metalcore Bratislava)
https://www.facebook.com/pkotg

EVERYTHING WE HAVE (metalcore Rakovník)
https://www.facebook.com…

HARD TO SAY (metalcore Bánská Bystrica)
https://www.facebook.com/hardtosayband

AEQUILIBRIUM (hardcore-metal Hodonín)
www.bandzone.cz/aequilibrium

Těšíme se na Vás v neděli 13.4.2014 v Green baru ve Strážnici!

Poděkování + info k dalšímu hraní

3. dubna 2014 v 21:18 | AEQUILIBRIUM
Ahoj Rovnovážníci,


sice je to skoro už týden co jsme odehráli koncert v Bukovanech u Kyjova, ale vzpomínky na tento koncert jsou stále živé! Když pomyslím, že obec Bukovany má 758 obyvatel a ve Staré hospodě se Vás sešlo minimálně 70, tak musím říct, že to je prostě nádhera! V Bukovanech to prostě žije metalem a v ostatních vesnicích a městech by si z Bukovan měli vzít příklad! :-) Hrálo se nám skvěle hlavně díky Vaší skvělé podpoře!!! Děkujeme klukům z domácí kapely Morthys za pozvání a doufáme, že jim to budem moct brzy oplatit! :-)


Nějaký Master of puppets tomu asi chtěl, aby se naše další 2 koncerty konaly v neděli za účasti zahraničních kapel! :-) První nedělní koncert se bude konat dne 13.4.2014 ve Strážnici v Green baru, přičemž kromě naší maličkosti zahrají taky slovenské kapely Hard to say (problémy s vyjádřováním snad nemají ;-)) a Princess knocked out the gardener (asi viděli verzi Pyšné princezny se špatným koncem ;-)). Možná to berete na lehkou váhu, ale je třeba si uvědomit, že i Slovensko se řadí mezi exotické země. :-) Děkujeme kapele Hard to say za pozvání na závěr "New hope tour"! :-) Náš set zde bychom měli spustit ve 21:30, akce začíná v 19:00.


Druhý nedělní koncert se bude konat 27.4.2014 v Brně v klubu Boro, přičemž zde si zahrajem po boku švýcarských groove metalistů Blasted a italských deathcoristů Hydra! Zatím nemáme přesné informace, ale dle předpokladů by akce měla začít ve 20:00 a zahajovat ji bude naše maličkost. :-) Děkujeme Rasťovi Bačovi z Black Cloud Picture za pozvání na tuto akci! :-)

Neváhejte a přijďte se nás podpořit!