Listopad 2013

Poděkování + Přijďte na Nautilus!!!

25. listopadu 2013 v 21:00 | AEQUILIBRIUM
Ahoj lidi,

moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili 22.11.2013 koncertu v Uherském Ostrohu. Sice za kulturou do této malé vesnice s krásným mostem Vás nedorazilo mnoho, ale i tak byla v Hospodě u Fryčků příjemná atmosféra. :-) Naše poděkování směřuje i k pořádající kapele Grave in Mind za pozvání a za zapůjčení podstatné části aparatury a bicích. :-)

Dále bychom byli moc rádi, kdybyste tentokrát ve velkém počtu přišli v sobotu 30.11.2013 do Clubu Nautilus v našem rodném Hodoníně, protože kromě naší maličkosti tam své struny a blány rozezní též kapely Witch Hammer a The Pant!!! V našich končinách to jsou už celkem známé kapely, přičemž jejich hudební kvality určitě stojí za to shlédnout a poslechnout. Jen namátkou uvádím, že Witch Hammer mohli před několika lety předskakovat Iron Maiden, ovšem to by se v managementu Iron Maiden nesměla vyskytovat nějaká banda přizdisráčů, která nerespektuje hlas lidu ve formě SMS soutěže na jednom nejmenovaném rádiu (a mimochodem i letos to dopadlo skandálně!). The Pant je taktéž kapela zvučného jména, které nedělá problém udělat si turné i v zahraničí, např. v Bělorusku. :-) Naštěstí neměli tu čest se setkat s prezidentem Lukašenkem, takže i díky tomu se vrátili živí a zdraví, a můžou nás nadále obšťastnovat svojí dravou a chytlavou hudbou. :-) Zkrátka a dobře - 30.11.2013 se prostě vyplatí zajít v Hodoníně do Clubu Nautilus! Takže ve 20:00 na značkách (hrajeme první!). :-)

Na závěr bychom chtěli upozornit, že jsme při namátkové kontrole internetu zjistili, že naše aktuální album "Moderní otroci" lze koupit již i na Bontonline - více na http://www.bontonline.cz/aequilibrium-moderni-otroci-859023300089/ (moc děkujeme!).

Vaše Aequilibrium


Album "Moderní otroci" v online prodeji!

11. listopadu 2013 v 19:42 | AEQUILIBRIUM
Ahoj lidi,

v předchozí novince jsme předesílali, že pracujeme na tom, aby se náš poslední počin "Moderní otroci" mohl dostat do prodeje a tím pádem mezi Vás. :-) Již brzy si budete moct koupit naše poslední CD přímo u nás (např. na koncertě) a již nyní si můžete album "Moderní otroci" koupit online!!! Ve spolupráci s Bandzone, Prodejhudbu.cz a Supraphonem jsme rozjeli online prodej našeho posledního počinu a již od včerejška jsou "Moderní otroci" k mání na http://www.supraphonline.cz/album/51130-moderni-otroci

Děkujeme všem zmíněným osobám za spolupráci a speciálně společnosti Supraphon a.s. za to, že šíří naši hudbu mezi Vás. :-) A nejenom to - je možné, že naše hudba bude šířena až ve 200 dalších online obchodech. :-) Zatím jen víme, že jsme v nabídce Supraphonu. Pokud zjistíme, že jsme v nabídce i jiných online obchodů, budeme Vás o tom průběžně informovat.

Jinak na výše uvedeném odkazu si můžete vybrat, zda si koupite jen některé skladby nebo celé CD (to bychom určitě doporučovali! :-) ), a též v jakém formátu si je koupíte (mp3 nebo FLAC).
Sečteno, podtrženo - pokud Vám stačí mít album "Moderní otroci" v digitálně podobě s logem předního obalu, je online prodej určen pro Vás. Pokud jste však nadšení sběratelé cédéček undergroundových kapel a chcete si naším albem rozšířit Vaši sbírku, nezbude Vám nic jiného než chvíli počkat, ale opravdu už jen malou chvíli. ;-)

Aequilibrium


Info o dění v kapele

4. listopadu 2013 v 19:41 | AEQUILIBRIUM
Ahoj,
již 2 měsíce jsme o sobě nepodali žádnou zprávu, tak to chceme napravit nyní. :-) A je fakt, že za tu dobu se stalo spoustu zajímavých věcí, nebo resp. zajímavé věci se budou dít. :-)

Začal bych tím, že jsme se konečně probudili a začali jsme pracovat na tom, aby se mohlo konečně prodávat naše CD Moderní otroci. Jak jistě víte, toto CD bylo nahráno na jaře tohoto roku, zveřejněno tu na Bandzone bylo v červnu tohoto roku. Od té doby jsme však trochu zaspali a nějak jsme opomíjeli práci na obalu CD, čímž se samozřejmě odsouval i prodej CD. V žádném případě si nechceme CD nechat jen pro sebe, a to i z toho důvodu, že jsme si všimli, že CD Moderní otroci je fanoušky na Bandzone velmi poslouchané. :-)

Abychom se odvděčili my Vám, slibujeme Vám, že cca do jednoho měsíce si budete moct naše CD Moderní otroci zakoupit a poslechnout si ho tedy i jinak než jen přes bandzonový profil. :-) V současné době totiž probíhají intenzivní práce na obalu CD, přičemž jsou už téměř u konce a v nejbližší době se obal začne tisknout. :-) Máme už i první várku 50 CD. Podle toho, jak rychle se budou CD prodávat, objednáme do budoucna i další várku. :-) Zároveň též zvažujeme digitální prodej CD, ale tady ještě nechceme předbíhat - nezávisí to jen na nás. O případném digitálním prodeji budeme ještě informovat.

Jak je uvedeno výše, všimli jsme si, že CD Moderní otroci je velmi poslouchané, což nás velmi těší. :-) Naše skladby se často umísťují v žebříčku nejposlouchanějších skladeb a též jsme si všimli, že se výrazně zvýšil počet návštěv oproti minulosti. Je to hrozně fajn, ale chceme upozornit na 2 věci. První je, že v žádném případě neusínáme na vavřínech, což stvrzujeme jednak prací na obalu CD a též tím, že jsme začali pracovat i na nových skladbách. :-) Zatím máme jednu už téměř hotovou a myslíme si, že se máte na co těšit. :-) A další věcí je, že se bohužel už objevilo několik nepřejícných závistivců, kteří mají za to, že si buď někoho platíme za to, aby neustále klikal na náš profil a aby poslouchal naše skladby, anebo nejlíp, že si to děláme sami, a že si též vytváříme fiktivní fanoušky.

Takže milí závistivci - členové kapely udělají maximálně 2 návštěvy za den, přičemž ty dělají za účelem aby se podívali, zda nepřibyl nějaký názor na naši tvorbu. V žádném případě nechodíme na náš profil poslouchat naše skladby a rozhodně nemáme tolik času, abychom vytvářeli fiktivní fanoušky. Když si počet návštěv členů kapely vynásobíte počtem členů kapely, vyjde Vám asi 8 návštěv za den. A otázka je - kdo dělá ty zbylé návštěvy? Věřte si čemu chcete, ale my rozhodně neděláme nic z toho, co o nás šíříte!

Dále uvádíme, že z Ivanových pracovních důvodů měla původně probíhat koncertní pauza. Situace nakonec je taková, že jsme nemohli odolat několika zajímavým nabídkám. Ta první přišla od našich kamarádů z Grave in Mind a nabídka od kamarádů se prostě nemůže odmítnout. :-) Takže díky nim zahrajem 22.11.2013 v Uherském Ostrohu v hospodě U Fryčků, přičemž nás a pořadatelskou kapelu doplní ještě kapela Passion of the truth.

30.11.2013 se nám dostane velká pocta, když si v hodonínském Clubu Nautilus budem moci zahrát s takovými veličinami (nejen) tuzemské klubové scény, jako jsou The Pant a Witch Hammer! Velice se na tento koncert těšíme, protože vždycky potěší, když si můžeme zahrát s někým, kdo má zkušenosti i ze zahraničí a z festivalových pódií. :-)

No a 6.12.2013 zahrajeme zase v Hodoníně (už posedmé v tomto roce :-D), ale tentokrát v Restauraci U Pošty, která je notorická známá jako Stará Budvarka. :-) Tu zahrajeme po boku našich kamarádů Incurable, kteří koncert pořádají a dále Annoying Dust, Propagande a Messin Dehead. Je možné, že na tento koncert nachystáme jedno překvapení, ale zatím si ho ještě necháme pro sebe. :-) O všech koncertech budeme v budoucnu ještě informovat.

Tak to je tak asi všechno. Sledujte dále náš profil, poslouchejte naše songy a věřte, že v blízké době se Vám odvděčíme. :-)

Slunce v duši Vám přeje
AEQUILIBRIUM