Recenze ve Sparku!!!

4. září 2013 v 21:17 | AEQUILIBRIUM
Ahoj,
dneska to zkrátím - v zaříjovém čísle letošního ročníku časopisu Spark se objevila krátká, ale celkem příznivá recenze na naše CD "Moderní otroci". :-) Vkládáme ji sem pro přečtení. :-)


Vzhledem ke špatné čitelnosti textu recenze vkládám znění recenze aspoň takto:
AEQUILIBRIUM jsou v českém podzemí poměrně oblíbenou smečkou. Letos se představili se svou třetí studiovou dlouhohrající nahrávkou, která dostala jméno "Moderní otroci". První, co zaujme při spuštění nové desky, je zvuk, v němž vyniknou jak kytary, baskytara a bicí, tak vokály. Nic se tu netluče a sound zároveň zůstává syrový a agresivní. Zpěv sází do naštvaného podkladu české texty s kouskovaným frázováním, které do muziky pasuje jedna radost. Ač jsou jednotlivé skladby kvalitní, bohužel pohromadě dosahují v určitých částech alba monotónnosti, což vynahrazují pecky, jež zaujmou už na první poslech. Mluvím teď o skladbách jako "Moucha", "Dotek ohně", "Odplata" nebo titulní "Moderní otroci", která album zakončuje a zanechává nutkání si ho pustit v nejbližší době znovu. Sympatický zvuk, občasná monotónnost, ale i věci s hitovým potenciálem. Takhle by se dali shrnout noví AEQUILIBRIUM.
JIŘÍ ŠTRAUB

Jak si můžete všimnout, byly nám uděleno 4 a půl hvězdičky (nebo spíš bombičky) z celkových šesti. :-) Moc děkujeme časopisu Spark za to, že si nás všimli a udělali si čas na napsáni recenze na naše nové CD "Moderní otroci". ;-) Děkujeme Jiřímu Štraubovi za vlídná slova. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám kapela Aequilibrium?

Bezva metal
Ano
Dá se to ...
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama