Září 2013

JZD Fest

19. září 2013 v 20:53 | Lukáš |  Proběhlé koncerty

Recenze ve Sparku!!!

4. září 2013 v 21:17 | AEQUILIBRIUM
Ahoj,
dneska to zkrátím - v zaříjovém čísle letošního ročníku časopisu Spark se objevila krátká, ale celkem příznivá recenze na naše CD "Moderní otroci". :-) Vkládáme ji sem pro přečtení. :-)


Vzhledem ke špatné čitelnosti textu recenze vkládám znění recenze aspoň takto:
AEQUILIBRIUM jsou v českém podzemí poměrně oblíbenou smečkou. Letos se představili se svou třetí studiovou dlouhohrající nahrávkou, která dostala jméno "Moderní otroci". První, co zaujme při spuštění nové desky, je zvuk, v němž vyniknou jak kytary, baskytara a bicí, tak vokály. Nic se tu netluče a sound zároveň zůstává syrový a agresivní. Zpěv sází do naštvaného podkladu české texty s kouskovaným frázováním, které do muziky pasuje jedna radost. Ač jsou jednotlivé skladby kvalitní, bohužel pohromadě dosahují v určitých částech alba monotónnosti, což vynahrazují pecky, jež zaujmou už na první poslech. Mluvím teď o skladbách jako "Moucha", "Dotek ohně", "Odplata" nebo titulní "Moderní otroci", která album zakončuje a zanechává nutkání si ho pustit v nejbližší době znovu. Sympatický zvuk, občasná monotónnost, ale i věci s hitovým potenciálem. Takhle by se dali shrnout noví AEQUILIBRIUM.
JIŘÍ ŠTRAUB

Jak si můžete všimnout, byly nám uděleno 4 a půl hvězdičky (nebo spíš bombičky) z celkových šesti. :-) Moc děkujeme časopisu Spark za to, že si nás všimli a udělali si čas na napsáni recenze na naše nové CD "Moderní otroci". ;-) Děkujeme Jiřímu Štraubovi za vlídná slova. :-)