Květen 2012

Na nové zkušebně

31. května 2012 v 21:47 | Lukáš
nedávno sem navštívil i s foťákem kapelku Aequilibrium na nové zkušebně.... tak sem je zrovna nafotil při zkoušení na fesťák v Zámostí :-))))

a že jim to ale šlo.... :-))))

Jinak fotky jsou ke shlédnutí v galerii v ostatních fotkách.

Těšíme se na Vaši přízeň a podporu na Zámostí i na dalších koncertech :-)

Kytara

23. května 2012 v 19:55 | Lukáš |  Členové kapely
Jura Šupa - Kytara


Několik novinek

21. května 2012 v 18:30 | AEQUILIBRIUM
V kapele Aequilibrium proběhlo několik událostí a s těmito novinkami se s Vámi chceme podělit, neboť si to určitě zasloužíte.

Takže bych začal na úvod skvělou zprávou. Kapela Aequilibrium totiž v úterý 15.5.2012 vyhrála soutěž "Zahraj a Vyhraj", která se konala na webu festivalu Zámostí. Díky prvenství v této soutěži (celkově se účastnilo 94 interpretů) si zahrajeme v sobotu 2.6.2012 na festivalu Zámostí v Třebíči na hlavním podiu! Budeme hrát od 13:30 do 14:20.

Další novinka je už o něco smutnější. Kapela bude dále pokračovat bez kytaristy Boba Michalčíka. Důvodem jeho odchodu jsou rozdílné představy o chodu a hudebním směru kapely. Přejeme mu dále hodně štěstí v jeho osobním i hudebním životě!

Kytaristu však nehledáme, protože jsme ho už stihli najít. Na post druhé kytary (a vypadá to, že i doprovodného zpěvu) nastupuje Jura Šupa, kterého můžete znát taktéž z kapely Lick´n´Hide nebo Horkýže Muchy (revival Horkýže Slíže). Jura s náma bude vystupovat už na festivalu Zámostí
Jinak bych ještě zmínil, že jsou v jednání i nějaké ty koncerty. Kromě výstupu na festivalu Zámostí zatím na jistotu můžeme potvrdit, že nás 7.7.2012 můžete vidět a slyšet ve Velké nad Veličkou na Horňáckém Šenku. O dalších koncertech Vás budeme průběžně informovat.
Mějte se hezky a podporujte klubovou scénu!
Aequilibrium