Leden 2012

Koláž skupiny.

30. ledna 2012 v 20:52 | AEQUILIBRIUM

Zahraj a vyhraj

23. ledna 2012 v 20:06 | AEQUILIBRIUM
Ahoj,

tak první novinka roku 2012 je tady. Kromě toho, že se snažíme tvořit nové songy a snažíme se taky pracovat na dalším Aequilibrium festu, který se bude konat za dva měsíce, tak bychom Vás taky rádi informovali o tom, že jsme se přihlásili do soutěže Zahraj a vyhraj, kterou pořádá festival Zámostí na svém webu.

Na odkazu http://www.zamosti.cz/profily-kapel/?zobrazena_strana=4 najdete naši kapelu a když nás pak rozkliknete, tak si můžete prohlédnout, jaký to pěkný obrázek jsme poslali do soutěže a poslechnout si song Překonej svůj strach, se kterým soutěžíme. ;-) Každá kapela co zde je přihlášena soutěží s jednou písničkou a na základě poslechu skladeb máte pak Vy hlasovat pro kapelu, která se Vám líbí nejvíce. Soutěží se o účast na festivalu Zámostí, který se koná o prvním červnovém víkendu v Třebíči. Na základě hlasování mohou postoupit tři kapely, tak bychom byli rádi, kdybychom se Vám líbili nejvíce zrovna my. :-) Neskromné to přání, že? O:-) Ale slibujeme, že když nás prosadíte na festival Zámostí, tak to místo obvyklých 100% rozjedeme na 200%, a to si myslím, že je férová nabídka, ne? :-)

Jinak hlasování začíná 2.2.2012 o čemž Vás budeme ještě informovat. Bude se hlasovat poměrně dlouho - až do 10.5.2012. Takže máte tři měsíce na to, abyste pečlivě poslouchali soutěžní songy a pak se rozhodli, komu svůj hlas budete věnovat. ;-)
Mějte se a chovejte rock´n´roll v duši i v srdci!

AEQUILIBRIUM