Únor 2011

A je to tady !!!!!!! Nové CD !!!!

19. února 2011 v 13:10 | AEQUILIBRIUM

!!! !!! !!! MOU KRVÍ PLUJ DÁL !!! !!! !!!

Po dvou letech jsme natočili naše dlouho očekávané album MOU KRVÍ PLUJ DÁL. Obsahuje 12 skladeb + INTRO. Kompletní CD si můžete poslechnout  na bandzone nebo na facebooku. Přejeme Vám příjemný poslech a určitě se nebudeme zlobit za komentáře k našemu novému počinu.

Stále platí, že hledáme nového kytaristu a basáka, takže pokud by měl někdo zájem - budeme se na Vás těšit !!!

S pozdravem AEQUILIBRIUM

Aequilibrium v Sedmičce !!!

11. února 2011 v 20:05 | Lukáš
Metalisté zvou na plavbu vlastní krví.

Takhle začínal článek psaný v týdeníku Sedmička pro Hodonín a Břeclav. Kapelu oslovil redaktor Sedmičky a v domluveném termínu se setkal se členy skupiny Aequilibrium.

Doufáme, že tímto povedeným článkem oslovíme budoucí i stávající fanoušky.

Ve článku jsme se zaměřili na zrod našeho nového alba s názvem Mou krví pluj dál.

Skalní fanoušci již znají název nového alba a také na Bandzone.cz jistě četli s jakými problémy se kapela během nahrávání nového alba setkala.

Vše se dočtete v týdeníku Sedmička Hodonín a Břeclav v čísle 6 ročník III.

     Metalu zdar!!!!!!!!!
Skupina Aequilibrium             !!! HLEDÁME NOVÉHO KYTARISTU A BASÁKA !!!

3. února 2011 v 19:26 | Chlastarock (AEQUILIBRIUM)
Bohužel je to tak, dneska jsem se dozvěděl, že nás zhruba po půl roce opustil náš druhý kytarista Radim "Kotůč" Stibůrek. Ani se nerozloučil se mnou, nic mi neřekl - prostě se odebral z členů tady na bandzone a já na to hledím jak piča. Tak jsem se ozval našemu bubeníkovi Ivanovi, jestli o tom něco náhodou neví, protože já su z toho vyjevený jako páv. No prostě to Radimka už s námi prý delší dobu nebavilo, prý se mu nelíbil zvuk mojí kytary a prý se mu Ujouš Satan z kapely HDACC ( nebo jak se to píše ) vysmál, že s námi hraje a poštval ho proti nám - tak kvůli tomuto už s námi Radímek nechce hrát ... no já ho přemlouvat nebudu. Je to velice dobrý kytarista, ale potřeboval by dostat trošku rozum - nechovat se jak malé děcko a taky se nenechat tak snadno zvyklat. Jo a ještě něco .... Radime, můžeš hrát i v té nejlepší kapele na světě, ale stejně se Ti budou smát, protože takhle to všichni ti, co závidí, když se druhým začíná dařit, dělají. A budou to dělat pořád, protože se na nic víc nezmůžou. Ani hrát moc neumí, proto se musí chlubit cizím peřím a přebírat písničky, aby jim na koncert někdo došel, protože vlastní tvorbu složit nedokážou, tak jako ostatní kapely! Radime, měl jsem Tě rád a kvůli Tobě jsem překopal všechny naše songy, dal jsem Ti volnou ruku, abys mohl společně s námi o všem rozhodovat. Snažil jsem se Ti skoro ve všem vyjít vstříc a takhle Ty se mě odvděčíš?!? No .... přeji Ti, aby se Ti dařilo a našel si kapelu podle Tvého gusta. Já a Ivan jsme se rozhodli, že pojedeme dál! Protože nejsme žádné sračky a chceme hrát, protože nás to baví, dělá nám to radost a máme to rádi !!!! Tímto vyzýváme VŠECHNY ty, kteří jsou jako my a chtějí hrát taky !!!


HLEDÁME KYTARISTU A BASÁKA:
kteří chtějí hrát, budou chodit na zkoušky, budou koncertovat - to platí pro oba !!!

NECHCEME LIDI, KTEŘÍ:
na všechno serou, nemají nás rádi, chtějí hrát covery, chovají se jak malé děcka, nemají rozum, snadno se nechají zvyklat, nečistí si zuby, smrdí jim prdel, chlastají a dělají přitom bordel - to platí pro oba !!!

KURVA, PIČA, DO PRDELEFIX jestli existujou takoví muzikanti, libí se jim naše tvorba a chtěli  by s námi hrát ... PROSÍM OZVĚTE SE nebo si půjdu hodit mašlu !!! Už mě nebaví takoví ti, co dojdou hrajou si na velké umělce a mají nos nahoru a doopravdy umí hovno na druhou.

                                                                         Děkuji CHLASTAROCK